Haber

A Milli Kadın Voleybol Takımı Avrupa Şampiyonu

2023 CEV Avrupa Şampiyonası’nda finalde Sırbistan’ı mağlup ederek Avrupa Şampiyonu olan filenin sultanları, siyasilerden tebrik mesajı aldı.

2023 CEV Avrupa Şampiyonası’nda finalde Sırbistan’ı yenerek Avrupa Şampiyonu olan Filenin Sultanları’na siyasetçilerden tebrik açıklaması geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, açıklamasında, “2023 CEV Avrupa Şampiyonu olarak hepimize gurur veren, filenin sultanları A Milli Kadın Voleybol Takımımızı canı gönülden kutluyorum.”

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, “Harikasınız Filenin Sultanları. Sizinle gurur duyamayız. 2023 CEV Avrupa Şampiyonu olan A Milli Kadın Voleybol Takımımızı, teknik ekibimizi ve yöneticilerini canı gönülden kutluyorum.” Milletler Ligi.” söz konusu.

Gençlik ve SporBakan Dr. Osman Aşkın Bak, “A Milli Kadın Voleybol Takımımız bir kez daha tarih yazdı. 2023 CEV Avrupa Şampiyonası finalinde Sırbistan’ı yenerek Avrupa Şampiyonu olan filenin Sultanlarını yürekten kutluyorum. Uluslar Ligi şampiyonluğunun ardından Dünya 1.si olarak katıldık.Türkiye’nin milli takım düzeyinde ‘voleybol ülkesi’ haline gelmesinde emeği geçen sporcuları, teknik heyeti, yöneticileri ve sporseverleri tebrik ediyorum. – ANKARA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu