Haber

AK Parti İl Başkanı ve heyeti, sel felaketinin yaşandığı Geyikli ilçesini ziyaret etti

AK Parti İl Başkanı Naim Makas, İl Genel Meclis Başkanı Nejat Başkanı Nejat, Geyikli Belediye Başkanı Mevlüt Oruçoğlu ve beraberindeki heyet, sağanak yağış nedeniyle su baskını meydana gelen Ezine ilçesinin Geyikli beldesini ziyaret ederek, felaketten etkilenen vatandaşlara geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Acil şifalar.

Ziyaretle ilgili açıklama yapan AK Parti İl Başkanı Naim Makas, “Aşırı yağışlar sonucu sel felaketine maruz kalan Ezine ilçesinin Geyikli beldesinde yürütülen çalışmaları yerinde inceledik. Vatandaşlarımızı ziyaret ettik. Afetten ve hasar gören işyerlerinden etkilendiler ve yaraların sarılması için yapılan çalışmalardan bahsettiler.” “İstişarelerde bulunduk. Bölgede su baskını ve su baskını olması durumunda Devletimizin ilgili kurumları ve belediyemiz gerekli tespit çalışmalarını başlatarak, yaşanan mağduriyetlerde en kısa sürede görevlerini yerine getireceklerdir” dedi.

Ziyaretlerde AK Parti İl Başkanı Naim Makas, İl Genel Meclis Başkanı Nejat Başkanı, AK Parti Ezine İlçe Başkanı Mehmet Ünsal, Geyikli Belediye Başkanı Mevlüt Oruçoğlu, AK Parti Geyikli İlçe Başkanı Mustafa Kırveli, AK Parti İl Genel Meclis Üyeleri ve AK Parti İl Başkanı katıldı. Yöneticiler. Refakatli. – ÇANAKKALE

ahirli-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu