Haber

İmamoğlu’ndan ‘ANAP’ iddiasına yanıt: Aramızı ayıramazlar

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, KİPTAŞ’ın Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında yıkılan İş Bankası Mensupları Sitesi’nin İncirli parselini ziyaret etti.

Oğuz Kaan Salıcı’nın listesinde yer alan isimlerin CHP Kongresi’nde eski Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya geldiği ve Kılıçdaroğlu’nun bu isimlere “CHP’yi İmamoğlu’na kaptırmayın, direnin, o dönmek istiyor” tezi hakkında konuşan İmamoğlu, “Basın özetinde ister istemez gazete kupürünü gördüm. Öncelikle referans olarak kullandığım bir gazete değil. Neden referans alınamıyor? Düşünün bizim Bunu baba-oğul ilişkisi olarak nitelendiren değerli eski liderimiz, beni CHP’nin en tarihi ve değerli kurultayında kurultay lideri yaptı.” “Sayın liderimizin böyle bir şey söylediğini düşünebiliyor musunuz? Ben bunu mümkün bile görmüyorum. Asılsız, kaynaksız, belirsiz bir haber. Bu haberlerle ilişkimizi bozamazlar!” söz konusu.

İmamoğlu, kentsel dönüşüm konusunda Bakanlığı da eleştirdi ve “TOKİ gibi kurum ve kuruluşları yok sayan bir kentsel dönüşüm müdürlüğü kurmak çözüm değil.” dedi. (HABER MERKEZİ)

haber-marmara.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu