Haber

Kılıçdaroğlu, Erdoğan’ın bedava doğalgaz taahhüdünü değerlendirdi

Millet İttifakı Başkan Adayı ve CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın vatandaşlara bir ay ücretsiz doğal gaz taahhüdünü takdirle karşıladı. Kılıçdaroğlu, “Erdoğan çok panikledi. O iyi, milletin menfaati içinse öyle olsun ve Kemal Bey seve seve yapar” dedi.

Erdoğan, bugün Zonguldak’ta düzenlenen Karadeniz Doğalgaz Devreye Alma Töreni’nde vatandaşlara bir ay ücretsiz verecekleri doğalgaz için ayda 25 m3 doğalgazı bir yıl süreyle vermeyi taahhüt etti.

“HALKIN HAYIRINA OLURSA İYİ OLUR”

Erdoğan’ın konuşmasının ardından Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, havaların ısınmaya başlamasıyla birlikte gelen taahhüdü değerlendirdi. Halkın yararına olan bu taahhüdü seve seve yerine getireceğini belirten Kılıçdaroğlu’nun mesajı şöyle:

“Erdoğan çok paniğe kapıldı. Halkın menfaati içinse iyi. Biz devletin terbiyesiyle yetişmiş insanlarız. Devleti yöneten söz vermez, taahhüt olur. Çünkü devletin parası milletin parasıdır.Devlet adına verilen taahhütleri daima milletin menfaati için süreklilik esasına göre yerine getiririz.

“DEVLETİN SÖZÜNE GÖRE BİR ÇOK TAAHHÜT VERİYORLAR VE KEMAL SAYIN BUNU YAPMAKTAN MUTLU”

Covid’de, yangında, ekonomik krizde, depremde unutulan ama seçimde hatırlanan insanımızın yararına çok taahhütler yapsınlar ki devletin sözü anlamına gelsin ve Kemal Bey seve seve yapsın. .”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu