Haber

Köpekbalığının karnında kayıp Arjantinli’ye ait kalıntılar bulundu

BUENOS Arjantin’in güneyindeki sahil kasabası Comdoro Rivadavia’da kaybolan Diego Barria’nın kalıntıları, balıkçılar tarafından yakalanan köpekbalığının karnında bulundu.

Yerel basına açıklamalarda bulunan polis memuru Daniela Millatruz, Barria’nın kimliğinin ailesi tarafından vücuduna yaptırılan dövmeden tespit edildiğini söyledi.

Arjantin’in Chubut eyaletinde balıkçıların yakaladıkları köpek balığını temizlerken insan kalıntıları bulduklarını belirten Millatruz, olayla ilgili soruşturmanın devam ettiğini bildirdi.

Millatruz, Barria’nın en son sahilde görüldüğü ve denizde yüzdükten sonra ortadan kaybolduğu bilgisine sahip olduklarını kaydetti.

Yetkililer, Barria’nın güçlü dalgalar tarafından süpürüldüğünden ve doğruca denize sürüklendiğinden şüphelendiklerini söylediler.

Comodoro Rivadavia polis şefi Cristian Ansaldo da yaptığı açıklamada Barria’nın resmi kimliğinin doğrulanması için DNA testi yapılacağını söyledi. Ansaldo, Barria’nın kalıntılarıyla birlikte köpekbalığının uzunluğunun 1,5 metre civarında olduğunu belirtti.

Diego Barria’nın eşi Virginia Brugger, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda kocasına ait kalıntıların bulunduğunu doğruladı, “Kalbim seninle gitti. Seni sonsuza kadar seveceğim.” ifadesini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu