Haber

Mustafa Destici: Tarafımız Cumhur İttifakı, adayımız Erdoğan

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, partisinin kuruluşunun 30. yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen programa katıldı.

Destici, BBP’nin cumhuriyet tarihinin en uzun soluklu ve en köklü siyasi partilerinden biri olduğunu belirtti.

Destici, “BBP, dönemsel nedenlerle ortaya çıkan, kendisine verilen görevi yerine getiren, görevini tamamladığında feshedilen ve siyaset mezarlığına gömülen partilerden biri olmadı, olmayacak.”dedi.

“En kritik seçim olacak”

2023 seçimlerine işaret eden Destici, 100 yılın en kritik seçimine girileceğini söyledi.

“Bizim tarafımız Cumhur İttifakı, adayımız Erdoğan”

ABD’nin Cumhur İttifakı’na karşı seçime taraf olduğuna dikkati çeken Destici, şunları kaydetti:

“PKK ve FETÖ’ye ev sahipliği yapan provokatörlere sahip çıkılarak, Kuran’ın sokaklarda yırtılıp yakılmasına ortam hazırlanarak, İslam’a ve Müslümanlara hakaretler yağdırılarak Avrupa’da yaşayan milyonlarca Müslüman ve Türk hedef alındığını görüyoruz.” hem AB hem de onu hazırlayan önde gelen ülkeler Cumhur İttifakı’na bir kez daha karşı çıkıyor. PKK, FETÖ ve diğer terör örgütleri var güçleriyle Cumhur İttifakı’nın karşısındadır. Herkes tarafını net bir şekilde belirlemiş durumda. Nerede olurlarsa olsunlar biz milletimizin ve Allah’ın yanındayız.” Milletimizin desteğiyle yine biz kazanacağız. Biz BBP de Alperenler de çok netiz. Bizim tarafımız Cumhur İttifakı, cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan, İstifa yok, tereddüt yok, İstismar yok, bilinmezlik yok, Bizim tarafımız, rütbemiz belli, Memleket bekasının adresi gördüğümüz Cumhuriyet. çıkar ve çıkarlar, İttifakın bir parçasıyız.Cumhur İttifakının başarısı için üzerimize düşen ne varsa yaptık ve yapmaya devam edeceğiz.”

acigol-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu