Yaşam

NAKISH YENİ KOLEKSİYONU İLE FARKLILIKLARIN UYUMUNA DAVET ETTİ

Nakish, alışılagelmiş sınırları ve dönemleri aşan bir koleksiyon sunarken, farklı hikayeleri olan, kendilerini bambaşka şekillerde ifade eden kadınları tek bir koleksiyonda birleştirme gücüne sahip olduğunu kanıtlıyor.

Çok özel kumaşlar, couture seviyesinde dikiş teknikleri ve nakışlarla süsleniyor. Böylece son derece enerjik bir genç kızın, evliliğini kutlayan çağdaş bir gelinin ve havalı arkadaşlarının ya da daha sakin stilleri tercih eden her yaştan kadının tercih edebileceği görünümler bir anda Nakish dünyasında yerini alıyor. Feminenliğin sadece bir formül olmadığının bilincinde olan Nakish, farklılıkların uyumu ile gelişir. Sürekli yenilenen dünyasında “now” klasiği güncelliyor.

Kurulduğu günden bu yana “demi couture” anlayışıyla hazırlanmış eserler sunan Nakish atölyelerinde, bu yeni koleksiyon için üst düzey dikim ve işleme teknikleri kullanılarak hazır giyim bedenleri üretiliyor. Tüm modüller, farklı kadın bedenlerine göre neredeyse heykel gibi yontulmuştur. Bu çağdaş davet dolabı tam da bu nedenle son derece konforlu parçalardan oluşuyor. İpek ve brokar skalasıyla zenginleştirilen koleksiyon, klasik Türk el sanatlarının en çağdaş yorumlarını benzersiz bir şekilde anlatıyor.

Nakish, yeni koleksiyonuyla genç bayanlara, romantik bayanlara, hem couture hem de hazır giyim tercihleri ​​ile iyi giyimli bayanlara ve güçlü bayanlara hitap ediyor.

haber-karakopru.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu