Haber

Sarıkamışlı sporculara malzeme desteği

– Sarıkamışlı sporculara malzeme desteği

KARS – Sarıkamışlı sporculara malzeme eklendi. Sarıkamış Araştırma Geliştirme Derneği, Sarıkamış Gençlik Merkezi’nde yaklaşık 340 öğrenciye spor malzemeleri dağıttı.

Sarıkamış Gençlik Merkezi’nde öğrencilerle ortalığa çıkan dernek üyeleri, öğrencilerle bir süre sohbet etti. Daha sonra dernek üyeleri, öğrencilere tayttan topa, şorttan forma ve eldivene kadar tüm malzemelerini vererek spor yapmalarına katkı sağladı.

Spor Tandeniz Tanyeli, ekipmanların kendilerine moral ve motivasyon sağlayacağını belirterek, “Dernek üyeleri burada bir etkinlik düzenlediler. Eksiklerimizi tamamladılar. Çok güzel bir etkinlik oldu. Spor malzemelerimizi bize verdiler, teşekkürler.” Öğrencilerden Melek Alan, kendilerine verilen spor malzemeleri için SARGED ailesine teşekkür etti. Sarıkamışlı öğrencilere spor malzemeleri sağladıklarını kaydeden Dernek Yürütme Kurulu Üyesi Nurullah Aydın, “Bugün Sarıkamış’tayız, 340 öğrencinin spor kıyafetlerini takdim ettik. Tüm spor branşlarında spor yapan çocuklarımıza kıyafetlerini ayrı ayrı dağıttık. “

Öte yandan spor malzemelerini alan öğrencilerin memnuniyetleri yüzlerine yansırken, dernek yöneticileri de zaman zaman sporculara bu tıbbi takviyeleri sağlayacaklarını kaydetti.

banazajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu