Yaşam

Shooter’s Son Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Son of the Shooter 3. Bölüm Fragmanı ve Son Bölüm

FOX TV ekranlarının yeni dizisi Tetikçinin Oğlu bu hafta ikinci bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Bu bölüm de O3 Medya ve Same Sinema’nın tartışma yapım senaryosu ve oyuncu kadrosuyla dikkat çekti. Dizide başrolleri üstlenen Şevket Çoruh, Timuçin Esen ve Genco Özak gibi yetenekli oyuncular seyircilerden tam not almayı başardı. Dram ve aksiyon türündeki dizinin bundan sonraki bölümü şimdiden merak konusu oldu. Peki Nişancının Oğlu dizisinin yeni bölümünde neler olacak?

İşte Tetikçinin Oğlu 3. bölüm fragmanı ve son bölüm özeti…

Son of the Shooter dizisinin yönetmeni kimdir?

FOX TV ekranlarının tartışma yaratan yapımı “Tetikçinin Oğlu” dizisinin yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın ve Emre Aybek, senaryosunu ise Gökhan Horzum üstleniyor.

Nişancının Oğlu, 2. Kısım Özeti

Korkmaz, oğlu Metin’i yıllar sonra bulur. Ancak Metin’in başı büyük bir beladadır ve Korkmaz şimdi onu korumak için hayatının sınavını vermektedir.

İskender, Korkmaz ve Metin’in boynuna!

Korkmaz, oğlunu nefes kesen çabadan kurtarır. İskender, oğlunun katilini yaşatamayacak!

İskender adım adım bir iz sürer.

Korkmaz ve Metin için çember giderek daralmaktadır. Korkmaz, en yakın arkadaşı ve yıllar sonra bulduğu oğlu arasında korkunç bir mücadele veriyor.

Beklenmedik bir yardım eli Korkmaz’a ulaşır.

Şaşırtıcı bir isim, içine düştükleri pençeden çıkamayan baba ve oğula yardım eli uzatır. Ancak bu, onları İskender’den kurtarmaya yetmez…

Sibel ve Erol da tehlikede!

Korkmaz oğlu için İskender’den son bir şans ister. Metin, Sibel ve Erol’u korumaya çalışırken bir anda kendisini İskender’in karşısında bulur.

Tetikçinin Oğlu 3. Bölüm Fragmanı | “Gitme Benim Kimsem Yok!”

habersusehri.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu