Haber

Oruç tutanları Stefan Kuntz’dan kurtardı mı? İddialarına yanıt: Bunlar sadece söylenti

Yarın Bursa’da ikinci maçında Hırvatistan ile karşılaşacak olan A Milli Futbol Takımımız, düzenlediği basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

“EN İYİ 11 İLE BAŞLAYACAĞIZ”

En uygun 11’le sahaya çıkacağını belirten Kuntz, “Önemli olan yarınki maçı ilk etapta evimizde oynayacağız. Yanılmıyorsam 11 yıl sonra Bursa’da oynuyoruz. Bu atmosferi oyunumuzla sahaya yansıtacağız. Burada normal 1.5 günü rejenerasyonla geçirdik. Maçtan sonra gezdik. “Bugünkü antrenmandan sonra herhangi bir sakatlık olmazsa tüm oyuncular oynayabilecek. En iyi 11’i seçeceğiz.”

“RAMAZAN AYINI SEVİYORUM”

Oruç tuttukları için oyuncularını kadroya almadığı yönündeki iddiaların sorulması üzerine tecrübeli teknik direktör, “Ramazan ayına saygı duyuyorum. Bunlar sadece söylenti. Oyuncularımızın performansları doğrultusunda tüm kararlarımızı alıyoruz. .Yüzde 100 saçmalık.Ermenistan maçından sonra bana bu soruldu.Bugün Hırvat basın mensuplarından bir soru duydum.Bu tarz durumları yayan ve yaymaktan zevk alan insanlarla nasıl temas halinde olmalıyız?” A Milli Takım Teknik Direktörü Stefan Kuntz, “oruç tutan oyuncuları takıma almadığı” iddialarına yanıt verdi. Tecrübeli teknik direktör, kendisi hakkında çıkan dedikodulara “Ramazan ayına saygı duyuyorum. Bunlar sadece dedikodu” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu